חוגים לנשים ונערות בירושלים - זומבה, קיקבוקסינג, פלדנקרייז, פילאטיס ועוד - רזים

   נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאל ה: 072-3340842 |  facebookinstagram

לוח פעילות מועדון "רזים" מרכז שלום מאיר (וולפסון)

שעות פתיחה ימים א-ה 15:30-22:00,7:00-14:00 יום ו' 7:00-15:00

<<<<< < p>

עיצוב וחיזוק הגוף – שיעור דינמי בו עובדים על חיזוק וחיטוב שרירי חזה, ידיים, רגליים, עכוז ובטן באמצעות אביזרי אימון מגוונים: משקולות יד ורגל, כדורים, גומיות, מדרגות וקפיצים.


פילטיס – השיטה הסוחפת לאימון אנאירובי בה עובדים על חיזוק שרירי הליבה תוך שילוב עם מגוון אביזרי אימון. שיעור התורם לעיצוב ולחיטוב ובנוסף משפר את הגמישות והיציבה.


התעמלות אחרת – שיעור למתאמנות מתחילות ונשים מבוגרות המשלב תרגילים לעיצוב גוף והגמשתו, שיפור היציבה, חיזוק המפרקים ומערכת השלד, עם דגש לאזורי השלד אשר נפגעים עם האוסטיאופורוזיס.


זומבה – ריקוד אירובי עם מקצבים לטיניים ואחרים. שיעור תוסס ומלהיב לשריפת קלוריות מוגברת ושיפור סיבולת לב ריאה באופן המאפשר לרוב המתאמנות להשתלב ללא תנו מסועות וכבות, פשוט כיף!


פלדנקרייז – שיעור רגוע המשלב טיפוח יציבה, טווח תנועה וגמישות עם דגש לבעיות מערכת הסדר.


יוגה – טכניקה אשר בעזרת תרגילים גופניים ותרגילי נשימה, משפרת את הבריאות, את יכולת הריכוז, היציבה, הגמישות והכוח וכל זאת בגישה הוליסטית המשלבת גוף ונפש.


TRX – שיעור חיזוק וחיטוב באמצעות רצועות ומגוון גדול של תרגילים לכל אזורי הגוף כנגד משקל הגוף.

קיקבוקסינג - היא אומנות לחימה. זה תרגול נהדר לכל שרירי גוף לשפר את שיווי המשקל,הכוח והקואורדינציה כשמטרת השיעור היא שריפת קלוריות, שיפור הסיבולת לב ריאה וחיזוק כל קבוצות שרירי הגוף.

 

hiit - הוא אימון אינטרוולים גבוה אינטנסיבי, שיטת אימון של אינטרוולים ניתן להתמקד בפעילות בעצימות גבוהה ודופק מואצ תוך שילוב של הפוגות קצרות של מנוחה. אימון אירובי וטרנדי המגביר את קצב שריפת הקלוריות גם שעות מרובות לאחר מכן. 

היפ הופ - שיעור אירובי המעודד שריפת קלוריות גבוהה ושיפור סיבולת לב ריאה. דינאמי אנרגטי וחוויתי. 

ספינינג – שיעור אירובי דינמי ומלהיב בעצימות גבוהה תוך רכיבה על אופני סטודיו לשרי קלוריות מוגברת ושיפור סבולת לב ריאה וחיזוק השרירים הפועלים ברכיבת אופ.