אימונים אישיים - מאמן כושר אישי בירושלים - רזים

   נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאל ה: 072-3340842 |  facebookinstagram

אימונים אישיים

רק ברזים הטבה למנויים:
אימוניים אישיים על בסיס מקום פנוי עד מקסימום פעם ב-14 יום לאורך כל תקופת המנוי ללא תוספת תשלום.

המאמנות שלנו:

אנה:

A (3)
A (5)


 סטלה:

A
A (4)

 

אירה:

A
A (4)


לינה

 
תמונות נוספות:

015
071
4
אורנה טרקס עמידה
נינה משקולת 7 ישיבה מבט למטה
סטלה פרופיל צד שני משקולת מוט

 

אימון אישי בירושלים במיוחד עבורך

מעוניינת לחטב את הגוף? רוצה לשפר את הכושר, את הבריאות ואיכות החיים? מועדון הכושר "רזים" בירושלים הוא הכתובת הנכונה בשבילך. ואם את מעוניינת להגיע להישגים בצורה שהכי מתאימה לך ולצרכייך, אנו מספקים גם אימון אישי בירושלים שתפור במיוחד עבורך.

היתרונות של אימוני כושר אישיים

בשנים האחרונות בוחרות יותר ויותר נשים לעבור אימון אישי בירושלים ובמקומות אחרים בארץ, ויש להן סיבות טובות מאוד לכך. ראשית, עם מאמנת כושר אישית בירושלים את מקבלת את מלוא תשומת הלב והזמן של המדריכה, לכן היא יכולה לספק מענה מדויק מאוד לצרכייך. למשל, אם את נתקלת בקשיים פסיכולוגיים ובגיוס מוטיבציה להמשך, המאמנת תזהה זאת מבעוד מועד ותעודד אותך להמשיך ולהתקדם, ותראה לך כמה כבר הצלחת להשיג. בנוסף, למי שיש בעיה בריאותית מסוימת, בין אם כאבי גב או סוכרת, תשומת הלב של המאמנת ניתנת לנקודות האלו והיא מציעה פתרונות ייחודיים. כמו כן, מאמנת כושר אישית בירושלים יודעת טוב מאוד היכן את נמצאת מבחינת רמת הכושר והיעדים שהצבת לעצמך, ויודעת בדיוק אילו תרגולים יכולים להתאים לך בשלב הזה ולפי העדפותייך האישיות. ובכל מקרה, המאמנת זמינה מאוד על מנת לתמוך, לענות על שאלות ולעזור בהתלבטויות בכל רגע של האימון.

יש לציין כי אימון אישי בירושלים ניתן על ידי המועדון כהטבה ייחודית שלא ניתנת באף מועדון מסחרי אחר. את האימונים האישיים ניתן לקבל אצלנו פעם ב14 יום לאורך כל תקופת המנוי, על בסיס מקום פנוי,  ללא כל תוספת תשלום. במילים אחרות, כשאנחנו אומרות "הכל כלול" אנחנו באמת מתכוונים לזה: השתתפות בכל סוגי האימונים, ייעוץ תזונתי עם דיאטנית קלינית ואימונים אישיים – הכל , ללא תשלום נוסף.

בואי להתאמן במועדון איכותי ומשפחתי

חשוב שתדעי שמועדון הכושר רזים נמנה על הוותיקים בעיר הבירה ובישראל בכלל, והוא פתוח בפני נשים בלבד. המועדון ידוע בזכות אווירה נעימה, תומכת ומשפחתית המצטרפת אל מקצועיות גבוהה במיוחד של ההנהלה ועשרות המדריכות המיומנות והמוסמכות. אנו פועלים למתן שירות אישי ומקצועי שיאפשר לך לשפר את איכות החיים, תוך בחירה בתזונה נכונה ופעילות גופנית טובה, ואם את רוצה פרטים נוספים על המועדון ועל אימון אישי בירושלים, התקשרי אלינו בטלפון 072-3340842.