מאמרים - רזים

   נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאל ה: 072-3340842 |  facebookinstagram

אוי הגב...

מעל שני שליש מהאוכלוסייה המערבית מתלוננים על כאבי גב. הכוונה היא בעיקר לכאבי גב תחתון באזור חולית המותן. ישנה קשת סיבות רחבה לתופעה זאת ומחלקים אותן למספר סיווגים עיקריים:

המשך קריאה...

השפעת פעילות גופנית על דימוי הגוף

בסקרים אודות היחס של אנשים לגופם, או מה שמכונה - דימוי גוף, מרבית הנשים אינן מרוצות מהופעתן, ואילו גברים לוקים פחות בסוג דומה של אי שביעות רצון. כצפוי לגבי נשים גורם דומיננטי בשביעות הרצון הוא ירידה במשקל והרגשה של רזה.

המשך קריאה...

שיטות אימון חדשות

צ'יקלטה ספין

אז אתה שונא להזיע – אבל את הבטן והישבן המתנדנד אתה שונא הרבה יותר. בדיוק בשביל זה המציאו את הספינינג, רכיבה שלא תביא אותך לשום מקום – אבל תהפוך את כל מה שרופס למוצק.

המשך קריאה...

למה פעילות גופנית

איך אני מרגיש? איך אני נראה? איך אני מתפקד? שאלות רבות שכל אחד ואחת מאתנו סובב סביבן שעות רבות במהלך היום בכל ימי חיינו. הרגשתנו קרי בריאותינו, מצב רוחנו, תפקודינו ומראנו ניתנים לשינויים - לעליות ולירידות.

המשך קריאה...

מהו חילוף חומרים?

אנשים מדברים על חילוף חומרים כאילו מדובר על דבר פשוט. הם משתמשים בביטוי זה בתכיפות כה רבה, עד שאפשר לחשוב שהמשמעות שלו פשוטה ונהירה, אבל אם תבדקו את הערך "חילוף חומרים" (מטבוליזם) בספר רפואה, תמצאו מאות דפים על הנושא.

המשך קריאה...

פעילות גופנית לנשים הרות

הרופאים ממליצים על פעילות גופנית מבוקרת בתקופת ההריון. כל הבעיות מתחילות כשנשים הרות לא יודעות מתי להפסיק להתעמל, או מתעקשות לעסוק בענפי ספורט שמסכנים את העובר ואותן.

המשך קריאה...